Інцидент стався сьогодні, 12 січня, на річці Бистрик поблизу села Кедина Гора, що на Золотоніщині.
Про це повідомляє пресслужба КНП "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".
Там ловили рибу п'ятеро жителів міста Сміла. Один з них провалився під лід, двоє товаришів намагалися йому допомогти. До місця події прибули медики швидкої та рятувальники.
Один рибалка загинув від переохолодження. Медики були змушені констатувати смерть чоловіка приблизно 60-ти років. Ще двох чоловіків 73-х та 59-ти років медики оглянули в автівці "швидкої", там вони і відігрілися. Від госпіталізації до лікувального закладу відмовилися.
