Деталі
На Раду оборони області днями зібралися представники силового блоку, військові, відповідальні за різні напрями.
Як інформує голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець, доєдналися також керівники районів і визначених громад.
«Комунікація, як завжди, конструктивна та чітка. Для мене ефективність – це реальні дії та результат. Цього вимагаю від команд обласної та районних військових адміністрацій. Такий принцип має бути в усього сектора безпеки й оборони області», — наголошує очільник області
І додає, найголовніше для нас – захист людей і територій. Усі питання, пов’язані з цим, розглянули на Раді оборони.
«Маємо чіткі завдання від керівництва країни задля нашої обороноздатності. Наголосив на відповідальному виконанні», — підсумовує голова ОВА Ігор Табурець.

