Провели Раду оборони області

Деталі

 

 

На Раду оборони області днями зібралися представники силового блоку, військові, відповідальні за різні напрями.
Як інформує голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець, доєдналися також керівники районів і визначених громад.
«Комунікація, як завжди, конструктивна та чітка. Для мене ефективність – це реальні дії та результат. Цього вимагаю від команд обласної та районних військових адміністрацій. Такий принцип має бути в усього сектора безпеки й оборони області», — наголошує очільник області
І додає, найголовніше для нас – захист людей і територій. Усі питання, пов’язані з цим, розглянули на Раді оборони.
«Маємо чіткі завдання від керівництва країни задля нашої обороноздатності. Наголосив на відповідальному виконанні», — підсумовує голова ОВА Ігор Табурець.

scroll back to top

Previous post У Смілі представили нову редакцію Статуту громади
Next post Молодих авторів запрошують до участі у літературній премії

Добавить комментарий