Прозорість і підзвітність, – Антон Царюк про пріоритети у відновленні постраждалого будинку в Умані | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

В Умані триває процес відновлення багатоквартирного будинку, поруйнованого російською ракетою. Підготовчі роботи – на стадії завершення. Згодом будівельники перейдуть до виконання робіт.

Про це повідомив заступник очільника області Антон Царюк.

Він зустрівся з підрядником, місцевою владою та жителями. Разом обговорили деталі перебігу відновлювальних робіт на об’єкті.

– Питання реконструкції будинку для обласної влади принципове та одне із пріоритетних, – наголосив Антон Царюк. – Тож кожен на своєму місці має працювати на 100% якісно та відповідально. І це стосується всіх: замовника, забудовника, підрядника.

Заступник голови ОДА нагадав, що проект відновлення фінансується з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Зокрема, з держбюджету на нього спрямовано понад 67 млн грн. А з бюджету Уманської міськради передбачено співфінансування в сумі 7 млн грн.

– Реалізацію проекту контролює робоча група «Прозорість і підзвітність», – наголосив Антон Царюк. – Моніторинг усіх етапів. Нульова толерантність до зловживання під час освоєння коштів. Контроль за перебігом робіт. Тісна комунікація на всіх рівнях. Бачимо проблемні чи суперечливі питання – реагуємо та виправляємо. Приклади таких уже маємо. Все це – пріоритети в нашій роботі. Бо громада має точно знати, на що спрямовуються бюджетні кошти.

Принагідно заступник очільника області – керівник робочої групи запевнив, що процес відновлення багатоквартирного будинку максимально прозорий. А кожен етап – на постійному контролі відповідних служб.

Також Антон Царюк звернув увагу обласного департаменту будівництва, що оплата виконаних робіт має здійснюватися за актам, в яких зазначено обʼєктивні, не завищені ціни, що відповідають ринковим.

Нагадаємо, робочу групу «Прозорість і підзвітність» створено при Черкаській ОВА як додатковий інструмент контролю та комунікації. До її складу увійшли, зокрема, представники правоохоронних органів Черкащини.

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА

Previous post Рашфорд и Онана получили повреждения в матчах национальных команд (18 ноября 2023 г.) — Новости футбола
Next post Закриті в кімнаті діти та увімкнене вночі світло: у Черкаській обласній психлікарні виявили порушення прав людини (ФОТО) | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий