Пункти незламності тепер можна шукати у «Дії» — Новини Черкасс

Про це 20 жовтня у Телеграм повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Це допоможе людям залишатися на зв’язку та мати доступ до всього необхідного навіть в умовах блекаутів”, – зазначив міністр.

Карта “Пунктів незламності” — інтерактивна. Користувачі “Дії” зможуть дізнатися адресу, графік роботи та умови кожного пункту. А також відфільтрувати за конкретними потребами — чи є інтернет, обігрів, генератор або мобільний зв’язок.

Користуватися сервісом можна навіть офлайн. Але потрібно попередньо завантажити карту вибраного регіону в Дії, коли буде інтернет.

На мапі доступна інформація про пункти у всіх областях, окрім Херсонської, Донецької, Запорізької, Луганської. А також частково Харківської, Чернігівської, Дніпропетровської й Миколаївської.

Згодом функціонал послуги планують розширити. Користувачі матимуть змогу подивитися фотографії “Пунктів незламності”, поставити оцінку та залишити відгук.

Раніше “18000” писали, за вересень українці відкрили понад 26 тисяч ФОПів у “Дії”.

“18000” проводить опитування аудиторії, щоб стати цікавішими і кориснішими для вас. Воно є анонімним і займе близько п’яти хвилин вашого часу. Заповнити анкету.

 

 

 

Previous post На Черкащині підприємство завищило ціну на газ для закладів освіти
Next post Наступного тижня у Черкаській області запрацює ще одне відділення медико-соціальної реабілітації (ФОТО) — Новини Черкасс

Добавить комментарий