Район готується до зими

Деталі

У нашому районі відбулося засідання обласного оперативного штабу по підготовці до осінньо-зимового періоду під головуванням заступника голови обласної військової адміністрації Віктора Гусака.

 

Про це повідомляє голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко.
За її словами, ОВА прийнято розпорядження «Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об‘єктів соціальної сфери області до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років». І таке ж розпорядження прийнято у Черкаській РВА.
«Члени обласного оперативного штабу охарактеризували основні завдання у напрямках освіти, охорони здоров‘я, цивільного захисту, енергетики. Голови територіальних громад озвучили можливі проблемні питання щодо стану підготовки до осінньо-зимового періоду», – розповідає пані Валерія.
Вона каже, що для забезпечення належного рівня підготовки та вчасного отримання актів готовності, лімітів на споживання природного газу потрібно забезпечити ремонтні та підготовчі роботи на всіх об’єктах життєзабезпечення у визначені планами терміни. 2
«Підприємствам теплопостачання необхідно вчасно укласти договори на постачання природного газу. Усі доручення за підсумками засідання будуть викладені у протоколі та доведені виконавцям», – підсумовує Валерія Бандурко.

scroll back to top

Previous post У смілянські лікарні взяли на роботу 20 медиків-преселенців
Next post Сьогодні – День Української Державності

Добавить комментарий