Реабцентр БАРВІНОК надає комплексну допомогу дітям з особливими потребами

Деталі

 

 

Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Барвінок» протягом багатьох років надає безкоштовну комплексну реабілітаційну допомогу дітям з інвалідністю.
Заклад популяризує свою діяльність і розповідає про свої можливості у соціальних мережах. Фахівці Центру — практичний психолог, вчителі-реабілітологи, вчитель-логопед, музичний керівник, вчитель з ОТМ, фахівець з фізичної реабілітації, дитячий лікар-педіатр, дитячий лікар-невролог, лікар-фізіотерапевт, дитячий лікар-психіатр проводять медичну, психолого-педагогічну, соціальну реабілітацію, надають послуги масажу. Працюють з дітьми над розвитком трудових навичок з бісероплетіння та малювання.
Створені у «Барвінку» для дітей комфортні умови, допомагають реалізувати їхні можливості. Адже тут обладнані кімнати для групової роботи, сенсорна кімната, логопедичний та масажний кабінети, зал інтенсивної фізичної реабілітації з необхідним устаткуванням та бальнеологічне відділення (гідромасажні ванни).
Під час занять практичний психолог та педагоги здійснюють корекційно-розвивальну роботу з дітьми за авторськими навчальними методиками: Нікітіних, Melissa & Doug, Монтессорі, що сприяє повноцінному розвитку дітей.
У заклад по допомогу звертаються як сміляни, так і родини з дітьми із числа внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у нашому місті. Тож у Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Барвінок» можуть отримати послуги з реабілітації всі родини, що мають дітей з інвалідністю віком до 18 років, яким необхідна допомога.
В реабілітаційному центрі «Барвінок» організовано підвезення дітей автобусом для отримання послуг.

scroll back to top

Previous post Ветеранів області запрошують здобути базові знання із програмування
Next post В Умань вже прибувають перші прочани

Добавить комментарий