Речниця поліції розповіла, як працювали служби після ракетного обстрілу поблизу Черкас | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Фото тематичне

Речниця поліції в Черкаській області Зоя Вовк розповіла, як діяли правоохоронці та інші служби після ракетного обстрілу об’єкту цивільної інфраструктури поблизу Черкас вчора, 26 червня.

«Учора був надважкий день. Попри все, робота була злагодженою і скоординованою. Через обстріл зупинився міжміський потяг і заручниками ситуації стали понад 200 людей. Поліцейські одразу почали надавати допомогу та евакуйовувати громадян», — повідомила Зоя Вову.

— Працівники ГУНП та УПП заблокували рух.

— За результатами засідання комісії ТЕБ та НС заступник голови Черкаської ОВА Віктор Гусак підготував Доручення, одним із пунктів якого є евакуація цивільного населення, що прибуло потягом.

— Директор департаменту утримання доріг Олег Діденко провів перевірку стану дорожнього покриття та склав акт про його придатність для евакуації.

— Директор інфраструктури розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Чубань Сергій Васильович підготував відповідне розпорядження про залучення перевізників Черкас, а саме автобусів з маршрутів 26 та 36, для евакуації цивільних. Для цього пустили в дію 5 автобусів.

— 9 рейсів провели водії й безперешкодно вивезли людей з небезпечного місця. У кожному автобусі, для здійснення супроводу та дотримання публічної безпеки та порядку, був присутній поліцейський. Правоохоронці пильнували й за тим, щоб унеможливити фільмування наслідків обстрілу пасажирами.

«На жаль, не можу показати, як вчора працювали наші поліцейські під час надзвичайної ситуації. Усе це відбувалося “негайно” та оперативно. Сьогодні вже можемо подякувати за те, що всі впоралися та, за співпрацю», — зазначила речниця поліції в Черкаській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Черкаській дамбі не всім автівкам дозволяють проїзд

Previous post На Черкаській дамбі не всім автівкам дозволяють проїзд | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post В Умані молодик попався нетверезим за кермом, а відповідатиме ще й за підробку | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий