Реформа шкільного харчування — пріоритет для кожної громади області, — Ігор Табурець — Новини Черкас

На Черкащині продовжують втілювати реформу шкільного харчування, яку ініціювала перша леді Олена Зеленська. У межах цієї ініціативи сьогодні начальник Черкаської ОВА підписав меморандум із World Food Programme.

Як він зауважив, це  Всесвітня  продовольча програма ООН. Упродовж 2023-2024 навчального року вона фінансуватиме 30% щоденних гарячих обідів для дітей 1-4 класів у школах Черкаської області. Ідеться про 43 заклади в 17 громадах. Їх фахівці Програми обирали самостійно.

Реформа шкільного харчування – пріоритетне завдання кожної громади області, – наголосив начальник ОВА. – Завдяки нашим міжнародним партнерам ми підсилюємось і в цьому напрямі роботи. Вірю, що наша співпраця із Всесвітньою продовольчою програмою ООН буде плідною і довготривалою. Це важливо в контексті формування здорових харчових навичок із дитинства.

Нагадаємо, нещодавно очільник області Ігор Табурець узяв участь у партнерській зустрічі «Реформа харчування: виклики, досягнення, перспективи». Захід відбувся на Київщині. Його ініціювала перша леді Олена Зеленська.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

  • Facebook Черкаської ОВА
  • Facebook начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця
  • Телеграм-канал Ігоря Табурця  
  • Ватсап-канал Черкаської ОВА

Джерело

Previous post «Черкасиобленерго» завершила підготовку до осінньо-зимового періоду — Новини Черкасс
Next post На Черкащині 12 земельних ділянок повернули Національній академії аграрних наук України — Новини Черкас за сьогодні

Добавить комментарий