Реп-виконавець із Сміли презентував пісню “Розтопи”

Деталі

 

 

Наш земляк, популярний реп-виконавець BURLA, презентував романтичну пісню про кохання «Розтопи».
Він сам став автором слів, а саунд-продюсер – Сергій Ранов, відомий по роботі з гуртом KAZKA.
За словами самого виконавця, романтична пісня «Розтопи» створена лікувати розбиті серця, які постраждали від нерозділеного кохання. Глибоко в серці завжди залишається надія, що кохані люди можуть повернутися в наше життя, але в той самий момент наші думки хочуть витіснити спогади і все забути.
«Серце продовжує шукати нову любов, хоч боїться знову відкритися. Ми хочемо закохуватися. Однієї любові мало. Потрібна людина, яка розтопить «наше крижане серце» та подарує казку тривалістю у все життя. Саме про пошук себе нового та справжні реалії неземного кохання», – розповідає BURLA у пісні «Розтопи».
Нагадаємо, що Максим Бурла родом з міста Сміла. Він є одним із українських артистів, які вистрілили в музичному просторі з початку повномасштабної війни рф проти України.
Репер сам пише і співає патріотичні та глибокі за змістом пісні, націлені на мотивацію героїчних воїнів ЗСУ та підтримку незламного українського народу.
Його авторські пісні «Рідна», «AKM», «Молитва солдата», «Воїнам», «Кайдани», «Біля мого вікна», «Руський корабль» набрали мільйони переглядів у соціальних мережах, передусім підкоривши змістом і щирістю текстів.
Кожний трек вже після найпершого прослуховування легко підспівувати, а слова надовго западають в пам’ять і душу.

ВІДЕО:

 

scroll back to top

Previous post Підсилили реабілітаційне відділення однієї з лікарень
Next post Які заходи проводять на Черкащині, аби уберегти жителів від гепатиту А — Новини Черкащіни

Добавить комментарий