Рятувальники Черкащини тренувались ліквідовувати наслідки вибуху побутового газу (ФОТО)


 

2 червня у місті Канів відбулися тренування спеціалізованих служб місцевої ланки цивільного захисту щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з руйнуванням будівлі внаслідок вибуху побутового газу.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Черкаській області.

За легендою навчань, внаслідок вибуху побутового газу у 3-х поверховій будівлі готельного комплексу, відбулося часткове руйнування 1 та 2 поверхів, з утворенням завалів під якими перебувають люди.

В умовах наближених до реальних, співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій, працівники поліції, газової служби та медицини катастроф, енергетики, комунальні підприємства та керівний склад органів місцевого самоврядування відпрацьовували спільні дії у разі виникнення такого роду надзвичайних ситуацій.

Керівником з ліквідації робіт, після розгортання штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, прийнято рішення щодо проведення заходів по гасінню пожежі, пошуку потерпілих та загиблих під завалами, евакуацію мешканців з верхніх поверхів. Надання першої невідкладної медичної допомоги. Проведення заходів по усуненню витоку газу, поривів водопроводу та відселення інших мешканців у безпечне місце.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За період вторгнення сапери на Черкащині ліквідували понад 25 тисяч вибухонебезпечних предметів.

Джерело

Previous post П’яний жашківчанин кидався з ножем на правоохоронців (ВІДЕО)
Next post Неподалік Черкас 10-річна дівчинка потрапила під колеса авто

Добавить комментарий