Рятувальники нагадали аграріям про мінну та пожежну безпеку

Деталі

Війна вимагає нових підходів до жнивної кампанії, особливо коли йдеться про безпеку працівників сільгосппідприємств та жителів області.
Як наголошують в обласному управлінні ДСНС, в області триває підготовка до жнив, тому рятувальники акцентують увагу на правилах мінної та пожежної безпеки.

 

За їхніми словами, профілактичні бесіди з працівниками підприємств рятувальники проводять в усіх районах області. Використовуючи 3-D макети, співробітники головного управління демонструють вибухонебезпечні предмети, нагадують алгоритм дій у разі їх виявлення. Наголошують і на тому, що ризик знаходження небезпечних предметів на полях залишається високим, тож дотримуватись правил охорони праці варто неухильно.
«Традиційно ми звертаємо особливу увагу на технічний стан комбайнів, стан забезпеченості зернозбиральних агрегатів, тракторів, автомобілів підприємства, наявність сертифікованих вогнегасників, хлопавок та лопат та проводимо інструктажі з питань пожежної безпеки для всіх працівників підприємства, задіяних у жнивах», – розповідають в обласному управлінні ДСНС.

scroll back to top

Previous post У річці Рось втопився чоловік, з початку року в області від води загинули вже 23 людей
Next post Для ЗСУ район придбав два квадроцикли та чотири системи звʼязку «Starlink»

Добавить комментарий