Рятувальники спільно з територіальною обороною провели навчання

Деталі

Рятувальники спільно з територіальною обороною провели навчання. Адже виклики воєнного часу вимагають відпрацювання всіх алгоритмів реагування.
Про це повідомляє голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
«Ми провели масштабне тренування органів управління та сил територіальної підсистеми цивільного захисту області. Умови – максимально наближені до реальних», – розповідає пані Ігор.

 

І додає, за легендою, в обласному центрі сталось часткове руйнування 8-поверхівки, в яку влучив боєприпас. Для ліквідації цієї надзвичайної ситуації були залучені всі спеціалізовані служби – правоохоронці, рятувальники, медики, газовики, енергетики.

 

«Тепер спільно проаналізуємо результати навчань і як зробити взаємодію служб ще ефективнішою. Подібні навчання будемо проводити й надалі», — говорить Ігор Табурець і сподівається, що всі ці навички застосовувати на практиці не доведеться, але маємо бути готовими.

scroll back to top

Previous post Навіть публічна згадка про можливе застосування ядерної зброї з боку керівництва ядерної держави має бути підставою для превентивних санкцій – Володимир Зеленський
Next post Подати декларацію можна вже зараз

Добавить комментарий