Родині загиблого черкащанина вручили прострочену гуманітарку від нардепа. Він каже, це помилка приймальні

На Жашківщині від благодійного фонду народного депутата від “Слуги народу” Сергія Нагорняка вручили прострочену гуманітарку родині загиблого воїна. Сам Нагорняк каже, що цей інцидент – це помилка його приймальні, а перед рідними воїна він вибачився. Про цей випадок у Фейсбуці першою повідомила журналіста Марина Данилюк-Єрмолаєва, пише сайт 18000.

«За свідченнями тих, хто отримував гуманітарку чи перебирав її у центрах — вони отримували аналогічну продукцію від поляків. У якості гуманітарки ще на початку великої війни. А отже, гуманітарка на Черкащині лежала десь на складі без діла.

Але більше вражає — термін придатності. Воно уже непридатне до споживання. Тобто, родині Героя принесли непотріб і гниль», – написала вона.

У коментарі Нагорняк сказав, що «стався прикрий інцидент», який він «особисто не проконтролював».

– Мав бути інший склад пакунку. Він не мав бути оформлений у брендований пакет. Але у одній із приймалень у Жашкові працівники на місці вирішили використати брендовані пакети, бо інші пакети закінчилися. Вони не звернули увагу на терміни придатності. Пакунки передавалися через старосту. Він на свій розсуд прийняв рішення. Їх збирали ще у грудні. Староста передав у січні. Я перетелефонував і перепросив за цей інцидент, – сказав він.

Сергій Нагорняк обраний до парламенту як мажоритарник по 199 виборчому окрузі від партії «Слуга народу».

Previous post “Історія та культура України в нових назвах вулиць”: козаччина
Next post «Якість – обов’язковий критерій», – Ігор Табурець про основні умови роботи закладів освіти області — Новини Черкас

Добавить комментарий