Родині загиблого Героя Андрія Лемішенка в ОВА передали державну нагороду

Деталі

Наш земляк Андрій Лемішенко – повний кавалер ордену «За мужність». Його загибель– це непоправна втрата для нашої Черкащини та всієї України.
На цьому наголошує голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець, який днями зустрівся з родиною полеглого захисника.
«Передав державні нагороди дружині Яні та донечці Мієчці. Як пам’ять про незламність духу, силу та мужність, про звитяги», – зазначає очільник області.

 

За його словами, Андрій Лемішенко став на захист країни з перших днів російської агресії. Ще у 2014 році. Пройшов найзапекліші бої, найгарячіші точки. Щоразу казав, пригадують рідні: «Як не я, то хто?».

 

«Мужній воїн, командир штурмового відділення батальйону «Айдар». Загинув торік у березні, боронячи Бахмут», – розповідає пан Ігор.
Він каже, що пам’ять про таких Героїв додає нам сил не здаватися, боротися й довершити справу наших полеглих захисників і захисниць.

scroll back to top

Previous post За фіктивну інвалідність– 4000 доларів
Next post Фахівці Черкаського правозахисного центру почали працювати над визначенням рівня збитків, які були завдані громадам внаслідок збройної агресії РФ — Новини Черкащіни

Добавить комментарий