Родині золотоніського війського посмертно вручили орден “За мужність” | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Голова Золотоніської РВА Ірина Тернова вручила родині Дмитра Проки, який загинув у російсько-українській війні, орден «За мужність» (посмертно).

За особливу мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України під час російсько-української війни, Указом Президента України Дмитра Проку посмертно нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Проживав 38-річний Дмитро у Золотоніському районі, проходив службу у роті окремого розвідувального батальйону. Загинув 2 березня 2022 року у Запорізькій області внаслідок обстрілу.

«Батько трьох дітей, герой, який пройшов АТО, громадський активіст, його поважали й завжди прислухалися. Мала честь особисто вручити нагороду родині загиблого. Вклоняємося його подвигу. Спільно з керівниками Золотоніської міської ради висловили співчуття дружині Юлії та дітям», — зазначила голова Золотоніської РВА Ірина Тернова.

За повідомленням Золотоніської РВА

Previous post Черкащанці повідомили про підозру за привласнення понад одного мільйона гривень | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post На Черкащині чоловік заплатить понад 500 грн за використання підробленого посвідчення водія

Добавить комментарий