СБУ повідомила про підозру зрадниці, яка пішла на співпрацю з ворогом на Луганщині — Новини Черкас за сьогодні


в Новини

07.02.2024

Співробітники Служби безпеки України зібрали докази добровільної співпраці з ворогом чергової псевдочиновниці на тимчасово окупованій території Луганщини.

Про це повідомили в пресслужбі Управління СБУ в Черкаській області.

Встановлено, що з квітня 2022 року мешканка селища Троїцьке перейшла на бік ворога та виконує організаційно-розпорядчі функції органів окупаційної влади. Після окупації загарбники запропонували їй посаду начальника «загального відділу адміністрації Троїцького району лнр».

Пішовши на угоду з ворогом, колаборантка забезпечує документообіг, керує роботою секретаріату, веде контроль за виконанням та збереженням псевдодокументів так званої «лнр».

Нині зловмисниця переховується від правосуддя на тимчасово окупованій території.

Слідчі СБУ повідомили фігурантці про підозру за двома статями Кримінального кодексу України:

  • ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану);
  • ч.5 ст. 111-1 (добровільне зайняття посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора у складі організованої групи).

Викриття та документування незаконних дій проводилося співробітниками СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Previous post Черкащани сплатили майже 2 млрд грн податків до бюджетів за січень | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post У Смілі під колеса автомобіля потрапив чоловік

Добавить комментарий