СБУ викрила колаборанта зі Скадовська, який після окупації міста працює на ворога — Новини Черкащіни


18 червня 2024, 17:59

Служба безпеки викрила ще одного колаборанта, який працює на окупаційний орган влади рф після захоплення частини Херсонщини.

Зловмисником виявився мешканець Скадовська, який під час окупації населеного пункту добровільно пішов на співпрацю з ворогом та всіляко сприяв загарбникам в утвердженні незаконних органів влади.

За це його «відзначили» керівною посадою. Він став «заступником голови адміністрації Скадовського муніципального округа Херсонської області».

Перебуваючи на «посаді», колаборант активно підтримував політику рф на тимчасово окупованій території. Для впровадження наративів окупаційної влади: визначав пріоритети роботи, здійснював керівництво управліннями та контролював і координував роботу на користь ворога.

Він і нині представляє інтереси окупаційної адміністрації та сприяє посиленню тимчасової окупації регіону.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігуранту про підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) та ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

Зловмиснику загрожує покарання до 15 років ув’язнення або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Пресслужба СБУ у Черкаській області

Джерело

Previous post 3D підтримка фронту. Підтримайте виробництво для Перемоги
Next post Прем’єра «Фрекен Жюлі» в Черкасах: Скандальна п’єса Стріндберга на сцені театру Шевченка 22-23 червня — Новини Черкащіни

Добавить комментарий