Ще 20 черкаських захисників України отримають по 100 тисяч гривень матеріальної допомоги — Новини Черкас за сьогодні

Ще 20 захисників східних кордонів із Черкас отримають по 100 тисяч гривень матеріальної допомоги. Відповідне рішення підтримали сьогодні під час засідання виконавчого комітету. Про це на своїй стоінці уфейсбуці повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

Разові виплати для вирішення соціально-побутових питань із міського бюджету запровадили для учасників АТО/ООС, які не отримували земельну ділянку в Черкасах.

У минулому році матеріальну допомогу передбачили для 100 захисників, до кінця цього року її отримають ще 40 військових.

-Ми в Черкасах поважаємо своїх захисників і дбаємо про них. Це ті люди, яким ми зобов’язані можливості мирно жити й розвивати наше рідне місто. Ми завжди підтримували та продовжуємо підтримувати людей, котрі пішли на війну за покликом серця, котрі взяли до рук зброю, аби жити в сильній та незалежній державі, — пише міський голова.

Більш детальну інформацію про те, які документи потрібні для участі в цій програмі, можна дізнатися в департаменті соціальної політики за телефоном 37 63 41 (відділ по роботі з учасниками антитерористичної операції).

Previous post В обленерго оприлюднили графіки обмежень і відключень споживачів: для чого це потрібно — Новини Черкас за сьогодні
Next post Відомі письменники, баскетбольна гра та інтелектуальні поєдинки: що чекає черкащан на Книжковому фестивалі (ВІДЕО) — Новини Черкас за сьогодні

Добавить комментарий