Ще дві громади Черкащини долучилися до проекту з формування життєстійкості — Новини Черкащіни


12 лютого 2024, 13:12

30 територіальних громад України долучилися у січні до пілотного проекту із формування життєстійкості. З-поміж них Водяницька та Мліївська громади Черкащини. Про це інформують у Міністерстві соціальної політики України, ідеться на сайті Черкаської ОВА.

Загалом 64 громади майже в кожній з областей України вже найближчим часом запустять Центри життєстійкості для своїх мешканців. Кожен із центрів стане безпечним та безбар’єрним простором, де кожен може безкоштовно отримати кваліфіковану психосоціальну підтримку, а за потреби – бути скерованим до спеціалістів вужчої спеціалізації.

Умовою участі громади у проекті є підготовка, а потім – утримання приміщення для Центру життєстійкості.

Держава ж покриває витрати надавача соціальних послуг (оплату роботи команди, залучених спеціалістів, закупівлю канцелярських і господарських товарів, продуктів для отримувачів послуг та ін.).

Подати свою заявку на участь у проєкті може будь-яка територіальна громада. Відбір триває до 13 лютого 2024 року.

Як громаді податися на участь у проєкті – читайте за посиланням: https://bit.ly/49cZKVN

Цьогоріч планують залучити до проекту щонайменше 150 громад, а потім – масштабувати його на всю Україну, аби послуги Центрів життєстійкості були доступними кожному українцю.

Проект реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? Першої леді Олени Зеленської.

Джерело

Previous post За хуліганство на Черкащині громадянин Ізраїлю примусово повернувся до країни походження — Новини Черкащіни
Next post Займалися підпільним виготовленням та збутом незаконно виготовлених тютюнових виробів – повідомлено про підозру — Новини Черкащіни

Добавить комментарий