Шістьох безробітних зацікавила робота в філіалі швейної фабрики в Стецівці — Новини Черкащіни


28 січня 2022, 22:02

Основою конструктивного співробітництва служби зайнятості з роботодавцями є забезпечення підприємств якісною робочою силою та стимулювання роботодавців до працевлаштування безробітних громадян.

Так, нещодавно фахівців Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості організували презентацію виробничо-торговельної фірми «ВІКТОРІЯ», що займається виготовлення спецодягу та взуття, на території Галаганівського та Стецівського старостатів.

Під час заходу директор підприємства Катерина Вікторівна ознайомила присутніх з переліком актуальних вакансій та повідомила про відкриття філіалу на території села Стецівка. Фінансовий директор детально розповіла шукачам роботи про умови праці на підприємстві, обов’язки працівників, рівень заробітної плати. Також безробітнім запропонували тимчасові роботи.

Фахівці служби зайнятості спільно зі старостами сіл Галаганівка та Стецівка створили всі умови для того, щоб роботодавець та безробітні змогли обговорити всі важливі деталі.

Пропозицією зацікавилися 6 безробітних, адже роботодавець пропонує роботу в селі, поблизу домівок, що не забиратиме багато часу на поїздки до місця праці.

Чигиринська районна філія ОЦЗ

Джерело

Previous post Черкаські спортсмени отримали нове звання — Новини Черкащіни
Next post У Черкасах трапилась ДТП за участю трьох автівок, є травмовані — Новини Черкащіни

Добавить комментарий