Шкільна спартакіада Жашківської МТГ: баскетбол серед дівчат | Новини Жашківа

Освіта і спорт – два основних стовпи, на яких тримається гармонійний розвиток особистості. За таким принципом організовують навчально-виховний процес у Жашківській МТГ, приділяючи все більше уваги вихованню здорового, спортивно-розвиненого молодого покоління. З цією метою цьогоріч у громаді стартувала перша шкільна спартакіада, у рамках якої 11 березня пройшли змагання з баскетболу серед дівчат. Учасниця заходу були учениці 5 закладів: Бузівського та Соколівського опорного ліцеїв, Жашківських ліцеїв №1, №4 та №5.

У результаті проведених змагань, третіми стали баскетболістки Соколівського опорного ліцею, друге місце вибороли юні спортсменки Жашківського ліцею №4. Чемпіонами громади стала команда Жашківського ліцею №1. Кращий гравець баскетбольного турніру серед учениць Жашківщини – капітан команди-переможця Діана Бабій.

Міський голова Ігор Цибровський відзначив високий рівень гри учнів міського ліцею №1, подякував учителям фізичної культури за підготовку команд і нагородив призерів пам’ятними кубками та грамотами.

Previous post Першу Черкаську міську лікарню значно підсилили обладнанням — Новини Черкащіни