Шкільна спартакіада Жашківської МТГ: баскетбол серед юнаків | Новини Жашківа

В рамках I спартакіади серед школярів закладів освіти Жашківської МТГ, 4 березня в м. Жашків пройшли змагання з баскетболу серед юнаків. Учасниками стали юні баскетболісти з восьми шкіл громади: Скибинського, Вороненського, Бузівського, Соколівського опорного ліцеїв та Жашківських ліцеїв №1, №2, №3, №4.

Добру фізичну підготовку та велике прагнення до перемоги демонструвала кожна з команд-учасників. У результаті напружених поєдинків, було визначено 3 фіналістів, які з неабияким запалом продовжили боротьбу за першість. Кожна з команд, за словами суддів, заслуговувала на перемогу, але переможець тільки один.

Отож бронзовими призерами стали баскетболісти Бузівського ліцею. Друге місце у турнірній таблиці змагань посіла команда Жашківського ліцею №4, а титул юних чемпіонів громади з баскетболу завоювала команда Жашківського ліцею №1.Кращим гравцем став Максим Волицький – капітан команди-переможця. Переможців та призерів нагороджено кубками і грамотами відділу освіти Жашківської міської ради.

Сьогодні складні часи, але у темряві народжується світле майбутнє нашої держави. Наші юні спортсмени і є тим світлим майбутнім для нас. Дякуємо всім учасникам і їх наставникам за спортивну активність!

Дякуємо ЗСУ за те, що можемо продовжувати виховувати молоде покоління й розвивати спорт у Жашківській громаді.

Довідково: у рамках шкільної спартакіади, учні закладів освіти громади впродовж 2023 року змагаються в 11 видах спорту: волейбол для юнаків, волейбол для дівчат, баскетбол для юнаків, баскетбол для дівчат, футбол для дівчат, «Старти надій» для учнів 7 класів, футбол для юнаків, легка атлетика, настільний теніс, шахи та шашки. Тож наступним видом змагань, відповідно до календарного плану, буде баскетбол серед учениць шкіл громади.

Previous post Прокуратурою в суді доведено протиправну бездіяльність державного підприємства — Новини Черкащіни
Next post Затримали канівчанина підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої дівчинки