Школа з Черкас перемогла в обласному етапі змагань «Пліч-о-пліч» з футзалу — Новини Черкащіни


25 травня 2024, 12:31

У спортивній залі МСК «Дніпро» відбулося урочисте закриття IV обласного етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу.

Привітати призерів завітали начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець та міський голова Анатолій Бондаренко разом із заступницею Анастасією Чубіною.

Школа з Черкас перемогла в обласному етапі змагань «Пліч-о-пліч» з футзалу

«Для нас велика честь приймати обласні змагання в Черкасах. Ці змагання найбільш масові за останні роки, адже лише у місті Черкаси участь у них взяло близько 17000 учнів «, — сказав міський голова.

Після напружених матчів переможцями стала Черкаська загальноосвітня школа №30 «Незламні джейрани». Вони будуть представляти Черкащину на всеукраїнському рівні.

2 місце посіла команда Маньківського НВК;

3 — Смілянська загальноосвітня школа №11.

“Спорт — це про єднання та згуртованість. У команді діти вчаться працювати разом, долати труднощі, підтримувати один одного. Це навички, які їм знадобляться не лише на спортивному майданчику, але й у житті. Бажаємо всім школярам-спортсменам, які сьогодні брали участь у змаганнях, успіхів, нових звершень та яскравих перемог”, — прокоментувала заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

Джерело

Previous post В області фінішує весняна посівна кампанія — Новини Черкащіни
Next post На Софійській площі Хливнюк хотів заспівати іншу пісню, а не «Червону калину» — Новини Черкащіни

Добавить комментарий