Швидка допомога області одержала 7 нових реанімобілів

Деталі

 

 

Сім нових автомобілів поповнили склад автопарку екстреної медичної допомоги Черкащини.
Про це повідомляє Ірина Назарок з обласного центру екстреної медичної допомоги.
За її словами, урочистий захід з вручення нових реанімобілів обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відбувся у центрі Черкас біля обласної військової адміністрації.
«Автомобілі були закуплені за рахунок Міністерства охорони здоров’я та розподілені згідно наказу МОЗ по всіх 5 станціях центру екстреної медичної допомоги Черкащини», – говорить пані Ірина.
Як повідомляють в ОВА, ключі від новеньких авто медикам екстренки вручив голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
«Наш Обласний центр екстреної медичної допомоги вже не перший рік тримає лідерство в Україні, і це заслуга кожного працівника. Наша екстренка нині надає допомогу не лише черкащанам. Бригади також працюють на деокупованих територіях, евакуюють поранених. Вони – наші герої», – зазначив голова ОВА Ігор Табурець.
Нині в обласному центрі екстреної медичної допомоги працює понад сотня бригад. Також напередодні Дня екстреної медичної допомоги працівникам обласної екстренки вручили нагороди та подяки. Зокрема, медаль «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» І ступеня, а також почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної ради, міської ради.
До речі, минулоріч Центру вдалося оновити автомобільний парк на 33 автомобілі.

scroll back to top

Previous post Смілянська прокуратура позивається до орендаря землі, який повинен сплатити до бюджету понад 200 тисяч гривень — Новини Черкас за сьогодні
Next post У небі над областю збили «Шахеда»

Добавить комментарий