Шукає помічника: черкаський військовослужбовець полишив пасіку і поїхав боронити країну | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Фото: Суспільне.Черкаси

Полишив пасіку і поїхав боронити країну. На Черкащині військовослужбовець Олександр Афанасьєв вже вдруге змушений залишити бджолине сімейство без догляду, пише Суспільне.

Попереднього разу повернувся до медоносів через два з половиною роки. За його словами, дочекалася з війни третина пасіки. Нині ж чоловік шукає помічника, який нагляне за бджолами, аби після перемоги споживати український мед.

Сусід Олександра Афанасьєва пан Віктор наглядав за пасікою постійно, бо той приїздив лише на вихідні. Два тижні тому до охорони бджолиних будиночків додався й підлив води.

«Олександр біля пасіки як із дитиною маленькою. Він увесь час біля неї. Коли не приїде з Черкас — нічого не робить, відразу йде до бджіл».

Полишив своїх бджілок вже вдруге, розповів власник пасіки Олександр. Вперше зробив це через захист рідної країни. Тоді, зазначив, 15 бджолиних сімей із 50 дочекалися його з війни.

«З 2015 по 2017 рік я в Азові був, у Маріуполі. Теж була проблема з тим, що ніхто не міг допомогти: хто вміє — у того свої господарства, а хто не вміє — того не можна пустити».

Фото: Суспільне.Черкаси

Поки Олександр вперше стояв на захисті України, за його пасікою доглядав місцевий житель, теж бджоляр. Цього ж разу подбати про сімейство медоносів нікому. Сусід зазначив, що міг би це робити, та нічого не тямить у бджолярстві.

«Раніше учитель у віці доглядав, коли Олександр був на сході перший раз. Але, оскільки учитель вже у віці, йому вже їздити до тих бджіл важко. А якби когось іншого знайшли, то воно б нагодоване було, почищене», — сказав сусід Віктор.

Фото: Суспільне.Черкаси

Військовий підтвердив, що досі у пошуку надійного помічника, який так само любить бджолярство, як і він сам.

«У мене частина тут, у селі, а частину я встиг у Черкаси перевезти. Поряд познаходили і пасічників у сусідньому селі. Не одного вже просив, та безрезультатно».

Та все ж він вірить, що незабаром повернеться до своєї пасіки, тільки цього разу з перемогою:

«Попереднього разу бджоли дочекалися. Я думаю, що дочекаються і цього разу».

Previous post Патрульна поліція закликає не мовчати про домашнє насильство і звертатися за допомогою
Next post Бійці черкаської тероборони показали, як готуються до реальних бойових завдань (ФОТО) | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий