Синоптики обіцяють ускладнення погоди: дощ, сніг, похолодання

Деталі

 

 

Продовжується підтримуватися тенденція останніх тижнів і знову у вихідні в нашому краї прогнозуються опади.
Про це повідомляє директор обласного гідрометцентру Віталій Постригань.
За його словами, наскільки потужними не були б теплі запаси осені, її шанси на продовження боротьби із зимою зменшуються пропорційно скороченню світлого дня.
«Не на користь осені останні тенденції атмосферної динаміки. Атлантичний циклон, що відійшов на схід, влився у циклонічну депресію над Уралом. Організоване ним великомасштабне переміщення повітря на північні румбі відкриває у нашому регіону нову сторінку – зимовий сезон», – наголошує пан Віталій.
І додає, над Скандинавією у холодному повітрі починає формуватися антициклон, який поступово буде збільшуватися у розмірах та відтіснить на південь траєкторію руху циклонів. А в холодну пору року, уточнює головний синоптик області, такий процес завжди призводить до одного результату – зниження температури повітря.
«І дійсно, після середньодобової температури 8-9° тепла останніх днів, ще вчора ми увійшли в кліматичну норму цього часу – 2° тепла. І сьогодні -завтра існує значна ймовірність, що атмосферні фронти із південного сходу «закинуть» на Черкащину порцію опадів у вигляді дощу та снігу. В нічні та ранкові години місцями можливе утворення снігового покриву, на дорогах ожеледиці. Температура вночі 0-2° морозу, вдень 3-5° тепла»,– зазначає Віталій Постригань.
Він прогнозує, що 20-21 листопада буде без істотних опадів, температура вночі 2-4° морозу, вдень 0-2° тепла.

scroll back to top

Previous post До Дня працівників сільського господарства відзначили кращих аграріїв
Next post Нетверезий водій, який пропонував 10 тис. грн патрульним, постане перед судом — Новини Черкащіни

Добавить комментарий