Деталі
У Черкасах на Дніпрі, в районі пляжу Рів’єра, під лід провалився автомобіль. Тож люди, які ним приїхали, скупалися в ополонці разом зі своїм авто.
Як повідомляють в обласному управлінні ДСНС, близько 17:30 до Центру управління в надзвичайних ситуаціях надійшло повідомлення про те, що автомобіль провалився під лід і пірнув під воду.
На щастя, обійшлося без жертв. Двоє людей, які знаходилися всередині авто, дісталися берега самостійно та медичної допомоги не потребували.
Для підняття автомобіля на поверхню залучався особовий склад аварійно-рятувального загону спеціального призначення головного управління ДСНС в Черкаській області.

