Деталі
У шаховому клубі «Дебют» м.Черкаси відбувся Відкритий чемпіонат Черкаської області з шашок серед осіб з інвалідністю.
Змагання проведені з метою широкого залучення осіб з інвалідністю до занять фізичною культурою і спортом, підвищення спортивної майстерності, розповіли організатори — Черкаський регіональний центр з фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт». Також під час чемпіонату виявлені найсильніші спортсмени для участі в національних змаганнях, популяризації ідей безбар’єрності та інклюзії в суспільстві.
В змаганнях взяли участь 34 учасника з ураженням опорно-рухового апарату, вадами слуху та зору з м.Черкас, Сміли, Кам’янки, Черкаського району.
Турнір проведено за швейцарською системою в 7 турів. Переможець визначався за найбільшою кількістю очок, окремо серед чоловіків та жінок.
ІІ місце в своїй категорії виборов смілянин Анатолій Карчевський.
Серед молодших учасників (до 15 років) Всі призові місця «зібрали» смілянські юні шашкісти.
Це Сілко Володимир, Хилько Денис та Шундріна Віолетта. Всі вони – вихованці клубу «Вертикаль», де тренером є Анатолій Карчевський.

«Вітаємо переможців та призерів чемпіонату. Бажаємо здоров’я та перемог у фіналі Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» та на чемпіонатах України!»- побажали в «Інваспорті».

