Смілянин Владислав Єпіфанов – переможець Кубка світу з параканое

Деталі

Наш земляк Владислав Єпіфанов прославився у Європі: смілянин став переможцем Кубка світу з параканое на дистанції 200 м (VL-3), а у змаганнях на байдарці посів VI місце.

Про це інформують у паралімпійському комітеті.
«І ще одна перемога України! 5 високих нагород та друге місце на кубкові світу з параканое, що щойно завершився у Познані, Польща, вибороли українські паралімпійці», – наголошують в комітеті.
І називають чемпіонів та призерів – золота нагорода у нашого Владислва Єпіфанова та ще у Миколи Синюка, срібна – у Марини Мажули, а у Наталії Лагутенко — срібна та бронзова нагороди. За крок до медалі зупинився андрій Кривчун, який виборов 4 місце.

Всього у змаганнях взяли участь параканоїсти від 13 країн світу, Україну представило на цьому міжнародному спортивному старті — 5 спортсменів, які виступили в 7 номерах програми.
На цей кубок світу українська паралімпійська збірна з параканое приїхала з Франції, з міста Нансі, де наразі за підтримки Французької федерації каное FFCK , Міжнародної федерації каное ICF, префектури міста Nancy, та учбово — спортивного закладу CREPS, розміщується тренувальний табір команди.
Нині збірна у Франції готується до чемпіонату світу, що 21 липня — 8 серпня пройде у Канаді. Національна Канадська федерація каное та організатори чемпіонату світу вже підтримали збірну щодо забезпечення проживання та харчування під час змагань та акліматизації, але в команди досі є фінансові проблеми щодо власне перельоту до місця змагань та доставки човнів.
«Попри все – переможемо! Все буде Україна», – переконані в паралімпійському комітеті.