Деталі
Смілянська команда взяла участь у Всеукраїнському форумі лідерів учнівського самоврядування «LEADERSHIP:ON», який відбувся у Черкасах за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Про це розповіли в міському управліні освіти, молоді та спорту.
До складу делегації увійшли відповідальний за розвиток молодіжної політики Денис Фомін, учениця школи №1 Анастасія Валебна та учень гімназії ім. В.Т. Сенатора Дмитро Ковальов.
Зазначають, що учасники долучилися до панельної дискусії «Молодь і влада: партнерство чи формальність», презентували власні ідеї розвитку учнівського самоврядування та взяли участь у тематичних майстерках із комунікації, командної роботи й проєктного менеджменту.
Форум став майданчиком для обміну досвідом, нових знайомств і підтримки активної молоді, яка вже сьогодні творить майбутнє України.

