Деталі
Цьогоріч Смілянська дитяча школа мистецтв імені Клари Брун ( колишня музична школа №2) святкувала особливу дату — 55-річчя від дня заснування.
Як зазначила директор закладу Ольга Михальченко, за ці роки він став справжнім осередком культури, мистецтва та духовного розвитку багатьох поколінь дітей. Тут народжувалися перші музичні мрії, лунали перші акорди й оплески, відкривалися таланти, які згодом прославляли рідне місто далеко за його межами. Кожен викладач, учень, випускник і батьки стали частиною великої творчої родини, історія якої продовжується й сьогодні.

55 років — це тисячі концертів, конкурсів, перемог, щирих емоцій та незабутніх миттєвостей. Але найголовніше — це любов до музики, яку школа дбайливо передає від покоління до покоління.
«Щиро дякуємо всім, хто творив і творить історію нашої школи. Нехай попереду буде ще багато яскравих звершень, талановитих учнів і прекрасної музики! З ювілеєм, рідна школо!»- привітала свій колектив Ольга Михальченко.

