Смілянські медики відмічають, що зараз кількість бажаючих вакцинуватися зменшилась. ФОТОФАКТ

Деталі

 

У пункті вакцинації, що працює у міському будинку культури, констатують: зараз зменшилась кількість охочих вакцинуватися від коронавірусу.
Якщо раніше під МБК стояли черги, медики щеплювали більше 300 смілян за день, то зараз у пункті вакцинації малолюдно. За день медсестра робить 40-50 уколів.

 

Медики розповідають, що наразі у Смілі є всі види вакцин на вибір, та закликають обов’язково щеплюватися.
Пункт вакцинації у міському будинку культури працює щодня з 9.00 до 16.00 та навіть у вихідні: з 9.00 до 14.00.
Мобільною бригадою КНП «ЦПМСД» СМР та у Центрах вакцинації населення вакциновано:
— Однією дозою вакцини – 24 694 мешканців міста Сміла;
— Другою дозою вакцини – 23 799 мешканців міста Сміла;
— Бустерною дозою вакцини – 1 179 смілян.

scroll back to top

Previous post Смілянські підлітки палять, користуються айкосами і торгують жижею прямо у школах
Next post Знайшли підлітків, які погрожували перехожим мачете

Добавить комментарий