Смілянські педагоги отримали 46 ноутбуків за програмою «Ноутбук кожному вчителю»

Деталі

Нещодавно учителі нашого міста отримали чудовий подарунок: 46 новеньких ноутбуків доставили у школи на виконання заходів всеукраїнського проєкту «Ноутбук кожному вчителю», організованому Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації за співфінансування з обласного бюджету.

 

 

 

 

Ці сучасні ноутбуки обладнані камерами і мікрофонами для проведення дистанційного навчання, тож допоможуть педагогам зробити процес навчання більш доступним та інтерактивним.

scroll back to top

Previous post Будинок по вул. Канівська перейшов під управління «Нової якості» | Новони Черкащіни — огляд політики
Next post Поліція знайшла неповнолітню дівчину, яка зникла напередодні

Добавить комментарий