Смілянські самбісти «PRIDE» — серед найсильніших національного чемпіонату

Деталі

З 1 по 2 листопада в місті Київ відбувся Чемпіонат України з бойового самбо у розділі “Лайт ноу-Гі”, у якому взяли участь спортсмени клубу «PRIDE». Змагання зібрали найсильніших самбістів країни, тож конкуренція була справді запеклою.
Попри високий рівень суперників, зазначає тренер клубу Анатолій Левченко, команда «PRIDE» показала відмінні результати — 9 медалей різного ґатунку: 4 золотих, 1 срібна та 4 бронзові нагороди.

 

 

 

Тренер відзначив чемпіонів поіменно. Перші місця у Рустама Виноградова, Івана Козаченка Дмитра Миколенка, Дмитра Левченка. Другим став Ілля Новохатько. На третій сходинці р’єжесталу Денис Цюпа, Ярослава Пономаренко, Семен Хіміч, Вадим Петренко.
«Кожен спортсмен продемонстрував силу, характер та справжній бойовий дух. Команда повернулася додому не лише з медалями, а й із безцінним досвідом та яскравими емоціями, які надихають на нові звершення!»- відзначив Анатолій Левченко та подякував за підтримку Смілянському управлінню освіти, молоді та спорту.

scroll back to top

Previous post 15 років ув’язнення отримали агенти фсб, які вчиняли підпали на Черкащині
Next post У Смілі впорядковують кладовища. Наразі — Гречківське

Добавить комментарий