Смілянські вчителі фізкультури з’їздили на крутий майстер-клас у Київ

Деталі

На початку грудня у Києві відбувся семінар-практикум для вчителів фізичної культури України, які пілотують модельну навчальну програму Нової української школи у 5-му класі.

 

Участь у семінарі- практикумі взяли вчителі школи №3-колегіуму Олена Єгорова та Валентина Душейко. Протягом трьох днів вони підвищували свою професійну майстерність під час майстер-класів з гандболу, доджболу, хортингу, петанку, флорболу, чирлідингу, пляжного бейсболу, регбі, легкої атлетики, дзюдо, COOL GAMES.
Заняття були проведені на високому професійному рівні, адже організаторами семінару-практикуму виступили Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Інститут післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, рух Олександра Педана «Джуніорз» та спортивні федерації.

scroll back to top

Previous post Біля смілянської залізниці перекопано, бо тягнуть додаткову гілку електрифікації
Next post Черкащанин із СІЗО продавав зброю | Новини Умані

Добавить комментарий