Соціальних працівників територіального центру привітали з професійним святом | Новини Жашківа

У першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери – свято тих, хто щодня піклується про найменш захищені верстви населення: ветеранів війни і праці, людей поважного віку, інвалідів, одинокопроживаючих, дітей-сиріт тощо.

  Сьогодні соціальний працівник – це своєрідна «швидка соціальна допомога», адже в цій сфері працюють небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує їхньої допомоги, особистості. Праця соцпрацівників скромна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов'ю до ближнього.

  Напередодні професійного свята, заступник міського голови з питань роботи виконавчих органів ради Віта Куровська, за дорученням міського голови Жашківської міськради Ігоря Цибровського, завітала до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жашківської міської ради, щоб подякувати винуватцям свята за відповідальне виконання професійних обов'язків та щоденне здійснення місії добра, милосердя і порятунку. В подарунок соціальні працівники, що обслуговують підопічних безпосередньо вдома, отримали спеціалізований верхній одяг, який не лише зігріватиме їх від холоду, а й убезпечуватиме на дорогах в темну пору доби за рахунок світловідбивних вставок.

  Вкрай важливо піклуватися про індивідуальний захист тих, хто своєю працею підтримує і несе надію та впевненість в завтрашньому дні мешканцям Жашківської громади, які перебувають в складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, – зауважила заступниця, побажавши працівникам сфери соціального захисту населення міцного здоров'я, родинного затишку, вдячності і тепла від підопічних, поваги від людей.

Previous post Стартує літературна премія імені Олекси Влизька — Новини Черкащіни
Next post Двоє братів отримали по сім років за невдале “колекторство”

Добавить комментарий