Сьогодні – День Української Державності

Деталі

 

 

Сьогодні, 28 липня, у День Хрещення Київської Русі – України, вперше відзначатиметься державне свято – День Української Державності.
Отож з нагоди свята у містах України відбудеться покладання квітів до пам’ятних знаків на честь видатних українців, причетних до українського державотворення, загиблих Героїв Небесної Сотні та російсько-української війни, пам’ятників борцям за становлення української державності.
Увести нове свято запропонував Президент Володимир Зеленський. За його словами, «точка відліку» української державності ― заснування Києва, столиці Київської Русі й сучасної України. Тому нове свято відзначатиметься 28 липня ― у день хрещення Київської Русі, що утверджуватиме зв’язок багатьох поколінь нашого народу, які боролися за волю України.
День української державності має на меті звернути увагу суспільства на традиції національного державотворення і вшановує всі його етапи.
Уперше в Україні це свято відзначається в умовах повномасштабних бойових дій, що накладає певний відбиток. Але після перемоги воно увійде до наших традицій і стане важливою складовою нашої політичної культури та культури суспільства в цілому. Адже в умовах інформаційної війни, коли агресор маніпулює історією, пам’ять про сторінки минулого є надзвичайно важливою.

scroll back to top

Previous post Район готується до зими
Next post Лише на зарплатах чиновників Сміли вдалося зекономити 7 мільйонів гривень

Добавить комментарий