Сьогодні на Корсунщині оголосили День жалоби | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

22 серпня у Консунській міській територіальній громаді громаді оголошено Днем жалоби.

«Корсунь-Шевченківська громада з сумом повідомляє про передчасну раптову смерть військовослужбовця ЗСУ, солдата роти охорони, ветерана АТО 45-річного Моренка Сергія Васильовича», — розповів очільник громади Віталій Мацюк..

Чоловік народився в Корсунь-Шевченківському. Закінчив міську загальноосвітню школу №2, відслужив строкову військову службу на Одещині, закінчив Одеський механіко-технологічний технікум та Черкаський державний технологічний університет. Тривалий час працював у Корсунь-Шевченківській редакції газети «Надросся». Учасник бойових дій в зоні АТО 2015-2016 рр в складі 79-тої аеромобільної десантно-штурмової бригади.

Перед повномасштабним вторгненням поїхав на роботу за кордон, після 24 лютого повернувся і добровільно став до лав ЗСУ на захист України.

У суботу, 20 серпня, під час проходження військової служби раптово помер.

Попрощались із військовим 22 серпня у Свято-Іллінській церкві у Корсуні-Шевченківському. Поховають військовослужбовця на центральному міському цвинтарі.

Previous post На Черкаській ТЕЦ запровадили посилений режим дистанційної роботи | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post До кінця серпня дощів на Черкащині не прогнозують

Добавить комментарий