Сорочку Президента Володимира Зеленського продали за 100 тисяч доларів

Деталі

 

 

За сорочку українського президента вдалося вторгувати 100 тисяч доларів США, а придбала її юридична компанія Asters USA.
Про це повідомляє «Голос Америки».
Аукціон відбувся в п’ятницю 3 червня, в межах презентації програми United 24, на території Українського Дому, у Вашингтоні.
«За чотири тижні через United 24 було зібрано 50 мільйонів доларів. Найбільша кількість донорів зі Сполучених Штатів. Ми отримували пожертви від 20 до 1000 доларів. І кожен долар важливий», — сказав Михайло Федоров, віце-прем’єр-міністр та міністр цифрової трансформації.
United 24 була створена для залучення коштів для допомоги Україні, завдання проєкту — зібрати кошти на підтримку України. Отримані від торгів кошти надходять на рахунки Національного банку та спрямовуються профільними міністерствами на потреби за трьома напрямами: оборона та розмінування, медична допомога, відбудова України.
Під час благодійного аукціону в п’ятницю, окрім вишиванки Володимира Зеленського були продані футболки з автографами українських футболістів Артема Довбика та Андрія Ярмоленка, в яких вони грали у матчі української збірної проти Шотландії, 1 червня.
Також, «з молотка» пішов відомий керамічний кухоль у формі півника, аналогічний тому, який вцілів на шафці в обстріляному росіянами житловому будинку, в селищі Бородянка, що на Київщині. Обидва лоти коштували 1700 доларів. Гроші підуть на United 24.
Самі торги відбувалися в Українському домі у Вашингтоні за участі нашого посла у США Оксани Маркарової. Усі, хто робив пожертви під час заходу, могли отримати пільги у податковій сфері США

scroll back to top

Previous post Маршрут нового поїзда проходитиме через станцію імені Тараса Шевченка
Next post Мер дав доручення зобов’язати директорів шкіл проводити активну роботу в залученні дітей для збереження і функціонування освітніх закладів — Новини Черкащіни

Добавить комментарий