Справа загибелі 7-річного хлопчика: судитимуть подружжя Лясових | Новини Умані

До Соснівського районного суду Черкас передали справу Вікторії та Юрія Лясових за залишення семирічного онука в небезпеці, у результаті чого дитина померла.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Слідство встановило, що 51-річна дружина та 53-річний чоловік, з якими проживав 7-річний хлопчик, не передали вчасно дитину до лікарні. Вони упродовж декількох днів проявляли байдужість і не вживали необхідних заходів для збереження життя малолітнього. У результаті хлопчика госпіталізували до лікарні 24 серпня, де згодом він помер.

Нині обвинувачені перебувають під вартою. Водночас прокурор підготував клопотання про продовження їм терміну запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Варто зазначити, що незважаючи на відсутність бажання у підозрюваних сприяти розкриттю кримінального правопорушення, cтороною обвинувачення зібрано належні докази причетності цих осіб до залишення дитини в небезпеці. Прокурори допитали близько 100 свідків та отримали висновки майже 20 експертиз, дослідили речові докази.

У прокуратурі додають, що марними виявилися спроби Лясової штучно затягнути процес і зволікати з виконанням процесуальних дій.

Джерело: 18000101

Previous post За вчора в області 1323 людей захворіли на коронавірус
Next post У Черкасах продовжується тренінг «Молодіжний працівник» — Новини Черкащіни

Добавить комментарий