Справу посадовця міськради передали до суду

Черкаською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно посадової особи Черкаської міської ради за неналежне виконання своїх службових обов’язків, що спричинило збитки бюджету міста майже на 5 мільйонів гривень (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України), інформує пресслужба відомства.

Так, за версією слідства вказана особа, виконуючи обов’язки директора одного з департаментів Черкаської міської ради, уклала договір з підприємством на забезпечення послуг з прибирання вулиць міста відповідно до проведеного тендеру.

У подальшому, після зміни підприємством системи оподаткування, із податку на додану вартість на єдиний податок, неналежно виконуючи свої обов’язки, порушуючи вимоги Закону України «Про публічні закупівлі», посадовець не зменшив суму за договором, що призвело до зайвих витрат на майже 5 мільйонів гривень, чим завдано збитків місцевому бюджету.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Previous post Працівників АГНКС проконсультовано з питань безпеки праці та запобігання травматизму — Новини Черкащіни
Next post На Звенигородщині підприємці вкрали на ремонті доріг 3,5 млн. грн.

Добавить комментарий