Спрямуйте мільйони на дрони»: у Черкасах мітингували під міськрадою

Деталі

У Черкасах під стіни міської ради вранці 15 вересня прийшли люди з плакатами. Вони вимагали, аби гроші з бюджету йшли на необхідне для ЗСУ, не на «вкладання бруківки» по місту.
Про це повідомляє Суспільне.
«Ми вимагаємо, щоб влада доєднувалася до допомоги на ЗСУ та гроші з бюджету йшли на дрони і на машини для ЗСУ. Навіщо нам бруківка, якщо немає перемоги? Знаєте, в мене багато дітей, і от я думаю: одній моїй дитині не вистачає коштів на відпочинок в Туреччині, а іншій — на лікування. Як мама, на що я витрачу гроші? Звичайно, що не на поїздку в Туреччину. Гроші потрібно вкладати туди, де вони потрібніші», — розповіла одна з мітингувальниць черкащанка Євгенія Футоймас.

 

 

Черкащанка Ірина Ткаченко йшла повз, та призупинилася, бо вважає, що нині потрібно нагадувати владі, щоб активніше допомагали військовим:
«Я навіть не знаю, як культурними словами описати, як назвати ці витрати, які нині проводять. А коли надходять заявки від хлопців… От я сьогодні зустріла волонтерку, Ларису Семіз, вона тільки вчора повернулася з фронту, за свої кошти з донькою закуповують необхідне для військових, витрачають майже всю свою заробітну плату. До мене теж надходять запити від хлопців — турнікети їм повидавали, а вони погані, написала допис, хтось допоміг закупити, дякую цим людям. Вчора хлопці звернулися — їм треба тепловізор, а це великі кошти, знову відкрила збір. Відповідно чинного законодавства, міська рада не може закуповувати ті самі дрони, є зараз декілька законопроєктів, щоб дозволили міськрадам проводити такі закупівлі. Зараз будуть вирішувати питання, що можливо заберуть це ПДФО для військових з міських громад. На мою думку, це теж неправильно, бо якщо ми тут хоча б бачимо хто з військових звертається і по що, то коли видатки перейдуть в центральний орган, то там взагалі ніяк не відслідкуєш».

scroll back to top

Previous post Двоє людей в нашій області отруїлися торішніми грибами
Next post У Ротмістрівці, Ковалисі та Мельниківці можливе призупинення газопостачання

Добавить комментарий