«Срібло» та «бронза»: черкаські спортсмени вибороли нагороди на чемпіонаті з естафетного бігу


 

Командний чемпіонату України з естафетного бігу відбувся учора у Києві. На НСК "Олімпійському" спортсмени виборювали медалі з усієї України, зокрема Черкаську область також представляла низка спортсменів, яким вдалось вибороти нагороди.

Про це повідомляє пресслужба Управління у справах сім'ї, молоді та спорту. 

Так, у змішаній естафеті серед чоловіків/жінок 4×400 метрів у складі: Костянтин Кишкань, Тетяна Безшийко, Вікторія Ніколенко, Денис Нечипоренко вибороли друге місце. У змішаній естафеті серед молоді чоловіки/жінки 4×400, у складі команди: Олександр Півняк, Євгенія Сизько, Дар‘я Бережна, Антон Власенко також здобули срібні медалі.

Серед молоді та жінок U-23 4×400 у складі команди: Дарія Ополончик, Фаіна Кошова, Єкатерина Артеменко, Тетяна Безшийко посіли другу сходинку. Третє місце у чоловіків 4×400 у складі команди: Костянтин Кишкань, Дмитро Юнак, Владислав Клименко, Денис Нечипоренко. Серед молоді та жінок U-23 4×400 команда у складі: Яна Чорнобай, Єкатерина Артеменко, Фаіна Кошова, Дарія Ополончик з бронзовими медалями повертаються додому.

3 місце у змішаній естафеті серед юніорів/юніорок 4×400, склад команди: Микола Стаднік, Юліана Каданцева, Єлізавета Пріхно, Іван Варгатий. У змішаній естафеті серед юнаків/дівчат U-18 4×400, у складі: Назар Дяченко, Анастасія Кравченко, Валерія Уманська, Антон Красота також зупинились на третьому місці.

Джерело

Previous post У Черкасах мітингують з вимогою розслідувати смертельне травмування 7-річного хлопчика
Next post ФК ЛНЗ помив сидіння Центрального стадіону напередодні матчу з Черніговом

Добавить комментарий