Студенти врятували двох рибалок які провалилися під лід | Новони Черкащіни — огляд політики

 

Двох рибалок витягли з води курсанти Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля поблизу Черкас. Чоловіки вийшли на тонкий лід та провалилися.

Про це повідомляє ДСНС у Черкаській області.

25 грудня курсанти 2 курсу ЧІПБ Денис Коваль, Юрій Нарижний та Сергій Шкуматов несли службу на навчально-тренувальному комплексі інституту в районі Дахнівки у Черкасах. Раптово почули крики про допомогу з місцевої водойми.

Через лічені хвилини вони добігли річки. Як з’ясувалось, двоє рибалок перебували в крижаній воді та вже майже не рухались.

Курсанти не розгубились і поповзом наблизились до краю пройми, а далі по черзі витягли замерзлих чоловіків. Потерпілим 75-річному та 57-річному рибалкам надали теплий одяг та викликали швидку.

 

Джерело

Previous post Черкаська поліція шукає неповнолітню, яка не повернулася додому (ФОТО) — Новини Черкасс
Next post Послушниці монастиря стали пожежницями

Добавить комментарий