Студенти коледжу мимоволі пройшли «перевірку» металошукачем — Новини Черкащіни


24 вересня 2021, 23:05

«Перевірку» на наявність заборонених до пронесення в приміщення предметів, за допомогою спеціального пристрою, пройшли студенти 1 та 2 курсів Черкаського кооперативного економіко-правового фахового коледжу.

У звичайному форматі несення служби на посту пропуску та охорони суду співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області провели для молоді профорієнтаційний інтерактивний захід.

Під час заходу хлопці та дівчата дізналися про діяльність Служби, вимоги до кандидата на вакантну посаду та якості, якими потрібно володіти, щоб оперативно відреагувати на нештатні ситуації.

Водночас співробітники змоделювали ситуації, максимально наближені до реальних, зокрема з припинення порушень громадського порядку в залі судового засідання після конфлікту між представниками сторін судового процесу, показали як забезпечується безпека в процесі порушень громадського порядку на посту пропуску та охорони суду, а також надання долікарської допомоги постраждалому.

Окрім цього молодь мала змогу за допомогою співробітників поетапно екіпіруватися відповідним спорядженням, щоб відпрацювати відповідні дії задля забезпечення безпеки учасників судового процесу та захисту себе і оточуючих від небезпеки. Особливо велике зацікавлення викликало функціональне призначення екіпіровки.

25

Наприкінці зустрічі молодь отримала фахові відповіді на свої питання щодо професійного майбутнього, а викладачі запросили на наступні зустрічі зі студентами.

Про це повідомляє пресслужба Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області.

Джерело

Previous post Зроблено нову асфальтовану дорогу Кочубіївка-Вербувата | Новини Умані
Next post На Уманщині горів будинок — Новини Черкащіни

Добавить комментарий