04 червня 2026, 16:06
Студентські команди Черкащини успішно виступили на міжобласному етапі змагань «Пліч-о-пліч: всеукраїнські студентські ліги» та вибороли право представляти область у фіналі всеукраїнського проєкту.
Фото: ck-oda.gov.ua
Про це на брифінгу в медіацентрі ОВА повідомила керівниця управління масового спорту в Черкаській області Антоніна Саприкіна.
Як вона зазначила, у травні відбувся третій, міжобласний, етап всеукраїнських студентських ліг, де представники закладів вищої освіти Черкащини змагалися з командами інших регіонів України.
– Наші студенти гідно представили область на міжобласному етапі та продемонстрували високий рівень підготовки, – зазначила Антоніна Саприкіна. – За результатами змагань одразу три команди Черкащини вибороли право участі у фінальному етапі всеукраїнських студентських ліг.
Зокрема, область має такі результати.
З волейболу:
- серед студентів – ІІІ місце;
- серед студенток – V місце.
З футзалу:
- серед студентів – І місце;
- серед студенток – ІІ місце.
З баскетболу:
- серед студентів – ІІ місце;
- серед студенток – ІІІ місце.
Таким чином до фінального етапу змагань вийшли:
- команда студенток Уманського національного університету (футзал);
- команда студентів Національного університету цивільного захисту України (футзал);
- команда студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (баскетбол).
Також Антоніна Саприкіна відзначила виступ команд області у змаганнях з черлідингу, що відбулися в Києві. Команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького виборола ІІІ місце серед закладів вищої освіти України.
Додамо, що фінальний етап «Пліч-о-пліч: всеукраїнські студентські ліги» відбудеться в липні у столиці, повідомляють у Черкаській ОВА.
