Світла пам’ять: на Черкащині провели в останню путь військових


 

Громади у Черкаській області попрощалися із захисниками, які загинули на війні.

Про це повідомила голова Черкаської РДА Валерія Бандурко.

У Мошнівській громаді назавжди попрощалися з воїном — Тарасом Гребенюком. Військовий старший сержант ЗСУ, командир розвідувального взводу. В 2015-2018 роках приймав участь в Антитерористичній операції на сході нашої країни, неодноразово був поранений, в результаті чого був звільнений у запас. 25 лютого 2022 року знову взяв до рук зброю і став на захист Батьківщини. Брав участь в бойових діях в Сумській, Харківській, Луганській, Донецькій областях. Ворог забрав життя воїна у віці — 38 років.

У Городищенській громаді назавжди попрощалися з воїном — Юрієм Крижанівським. Захисник рядовий, вірний військовій присязі, мужньо виконуючи військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув внаслідок ракетного удару противника на Донецькому напрямку фронту у 43 роки.

У Корсунь — Шевченківській громаді назавжди попрощалися з воїном — Андрієм Христичем. Військовий загинув під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку фронту. Ворог забрав життя воїна у віці — 32 роки.

У Смілянській громаді назавжди попрощалися з воїном — Віталієм Коломійцем. Солдат загинув внаслідок ракетного удару противника на Донецькому напрямку фронту у віці 41 року.

У Камʼянській громаді назавжди попрощалися з воїном — Олександром Рибалкою. У перші дні повномасштабного вторгнення самостійно з'явився до військомату. Проходив військову службу рядовим майстер-номера обслуги, артилерійського взводу, артилерійської батареї, артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи однієї із військових частин Збройних Сил України. У серпні 2022 року отримав поранення в наслідок обстрілу артилерійського розрахунку поблизу населеного пункту Карлівка з артилерійської системи 122 -155 калібру. Тривалий час лікувався та повернувся до захисту країни навідником мотопіхотного відділення, мотопіхотного взводу, мотопіхотної роти однієї із військових частин Збройних Сил України.

У Балаклеївській громаді назавжди попрощалися з воїном — Іллем Фірстовим. Військовий загинув під час виконання бойового завдання.

Джерело

Previous post Новый виток пиара. «Шахтер» установил клаусулу на Судакова в размере 100 млн евро (30 января 2024 г.) — Новости футбола
Next post На Уманщині зафіксували летальний випадок лептоспірозу

Добавить комментарий