Суд над ексдепутатом від ОПЗЖ в Черкасах: допитали свідка — Новини Черкащіни


08 травня 2023, 20:06

У Придніпровському суді Черкас 8 травня продовжили розгляд справи ексдепутата від ОПЗЖ Олександра Замирайла, який планував бути так званим гауляйтером Черкащини у випадку окупації області росією, пише Суспільне.

Свідок у справі Спартак Железняк під час допиту розповів, що до працівників СБУ звернувся оскільки в травні поблизу Третьої міської лікарні чув розмову двох жінок:

«Жінки розмовляли обурено про Замирайла і ОПЗЖ, та казали, що Замирайло не визнає агресії рф проти України. Цей факт мене зацікавив, тому я розповів працівнику СБУ про цю розмову, яку я почув. Потім мене викликали на допит».

Оскільки до суду не з’явилися інші свідки, хоча суд їх викликав, прокурор наполіг, щоб взяли перерву в засіданні, щоб належним чином допитати їх. Адвокат підсудного також підтримав цю думку. Суд вирішив ще раз викликати свідків, і якщо вони не з’являться — застосувати відповідні дії.

Також під час судового засідання підсудний надав довідку з лікарні про стаціонарне лікування, оскільки минулого разу не з’явився на суд.

У засіданні оголосили перерву до 25 травня.

Джерело

Previous post Черкаський десятикласник – переможець «Універсіади — 2023» — Новини Черкащіни
Next post У Черкасах відзначили День пам’яті та примирення — Новини Черкащіни

Добавить комментарий