Суд виправдав чоловіка, який “знайшов” у лісі мішки з рибою

Суд не повірив, що чоловік знайшов мішки з рибою глибокої ночі серед лісу, але виправдав його через неналежність доказів. Про це йдеться у вироку Чигиринського суду, пише “Кропива“.

Підсудному інкримінували ч. 1 ст. 249 КК України (незаконне зайняття рибним промислом).

За даними обвинувального акту травневої ночі, під час нерестової заборони, чоловік шляхом застосування рибальських сіток здійснював вилов риби на Дніпрі, неподалік “Вітівського пляжу”, що в с. Вітове на Чигиринщині. Загалом виловив водних біоресурсів на суму близько 37 тис. грн., переважно лящ (205 штук).

Про незаконний вилов в поліцію повідомили інспектори держрибагенства, які виявили незаконні дії з відстані за допомогою тепловізора. Автівку ВАЗ-2105, з рибою, поліцейські затримали вже біля місця проживання обвинуваченого.

Підсудний вини не визнав повністю та пояснив, що з сином і дружиною з дня відпочивали на Дніпрі, повертаючись додому серед лісу виявили мішки з рибою яку вирішили забрати.

Аналогічні показали дали син та дружина, але суд оцінив їх критично як спосіб захисту.

Натомість інспектори держрибагенства підтвердили свої обвинувальні покази в суді.

Практично всі зібрані докази по справі суд відкинув як неналежні. Все тому, що стороні захисту не були направлені усі матеріали дізнання по справі. Зокрема не були надані диски з відеозаписами, а лише ксерокопії конвертів в яких ці диски лежали.

Відтак суд виправдав підсудного за недоведеністю вини.

Previous post Очільник патрульної поліції розповів, у який час стається найбільше злочинів та чому на виклики не завжди приїздять вчасно
Next post На Катеринопільщині засудили крадія більярдних куль

Добавить комментарий