Суд заочно арештував Володимира Бабенка, який переховується вже кілька років

15 травня за клопотанням прокурора САП слідчий суддя ВАКС обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою колишньому голові апеляційного суду Черкаської області, який обґрунтовано підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15 ч. 5 ст. 191 КК України, а саме закінченого замаху на розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого в особливо великих розмірах. Про це повідомляє Судово юридична газета.

Мова йде про Володимира Бабенка, щодо якого Вища рада правосуддя 3 квітня 2023 року надала згоду на утримання під вартою.

«Після затримання особи та доставки до місця проведення досудового розслідування слідчий суддя вирішить питання про застосування цього запобіжного заходу.

Як вже повідомлялось, за версією САП та НАБУ, колишній голова апеляційного суду Черкаської області вчинив дії, спрямовані на відчуження комунального майна, а саме об’єкту нерухомості вартістю понад 15 млн грн, на користь одного з місцевих приватних товариств. Так, за рішенням органу місцевого самоврядування, вищевказаний об’єкт нерухомості був переданий суду в оперативне управління для володіння, користування, крім відчуження. Незважаючи на це, колишній голова суду намагався відчужити це майно третім особам. Проте злочин так і не було закінчено з причин, які не залежали від його (колишнього голови суду) волі», – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, з 30 червня 2021 року Володимир Бабенко вважається особою, що переховується від органів влади. Тоді минулими справами екс-голови суду зацікавилось СБУ.

А в грудні 2022 року Володимира Бабенка оголосило у розшук вже НАБУ.

Previous post Судитимуть депутата, який спричинив ДТП і залишив пів Золотоноші без світла
Next post На Черкащині під час руху загорівся пасажирський автобус

Добавить комментарий